Jonas Hultgren
CEO, concept developement and pyro design

Certifieringar: T, I, P-4 och ADR1
Telefon: +46 70-559 69 29
Mobil: +47 210 66 159
E-post: jonas@pyro.se

Jerker Carlsson
Pyrotechnics coordinator

Certifieringar: T, I och ADR1
Telefon: +46 70-772 27 60
Mobil: +47 210 50 242
E-post: jerker@pyro.se

Henrik "Heffa" Jansson
Pyrotechnics coordinator

Telefon: +46 70-568 13 09
E-post: heffa@pyro.se

Katarina Grahn
Economy & administration

Telefon: +46 511 520 00
E-post: katarina@pyro.se

Marita Hultgren
Economy & administration

Telefon: +46 511 520 00
E-post: marita@pyro.se

Per Svensson
Pyrotechnics coordinator and technical support

Certifieringar: T och ADR1
Telefon: +46 708-267 207
E-post: per@pyro.se

Ferdaus Kamiab
Prytechnics coordinator and production

Certifieringar: T, P-4 och ADR1
Telefon: +46 76 786 52 00
E-post: ferdaus@pyro.se